Karayolu Kargo Servisi

Karayolu Kargo Servisi...

Havayolu Kargo Servisi

Havayolu Kargo Servisi...

Demiryolu Kargo Servisi

Demiryolu Kargo Servisi...

Denizyolu Kargo Servisi

Denizyolu Kargo Servisi...

Türksped'e Hoşgeldiniz

Güven, Hız, Profesyonellik = TÜRKSPED

Türksped Milletlerarası Nakliyat A.Ş. kurulduğu 1969 tarihinden günümüze, güvenli, hızlı ve profesyonel servis üretmeyi ilke edinmiş, müşterilerine ve partnerlerine, bu ilkeden şaşmadan ama hep gelişerek hizmet sunmayı başarmıştır. Kurulduğu yıllarda hep ilklere öncülük etmiş, kısa sürede ve ilk defa Kara / Deniz / Hava / Demiryolu / Proje Taşımacılığı / Fuar Lojistiği / Depo - Antrepo / Gümrükleme / Sigorta hizmetlerini bünyesinde toplayarak günümüz modern Lojistik Şirketi profilini entegre şekilde daha 70 'li yıllarda kazanmayı başarmıştır.

Türksped Hava Taşımacılığının geleceğin taşıma modu olacağını öngörerek Türkiye' nin ilk IATA acentalarından olmuş, hava taşımacılığı servisi ile Türk ihracatçısının satıcısına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına, Türk sanayicisinin ara mamül, yedek parça ihtiyaçlarını anında karşılayabilmesine destek olmuştur. Türk girişimcisinin Deniz aşırı, yüksek montanlı taşıma ihtiyaçlarını görmüş, düşük maliyeti, yüksek yükleme kapasitesi kolay elleçleme imkanları ile konteyner taşımacılığına önem vermiş, 1980’li yıllarda kendi imal ettiği konteyner içi çelik taşıma sistemi ile USA’ya askılı tekstil ürünleri denizyolu taşımaclığını başlatan yine Türksped olmuş ve müşterilerinin uzak deniz sevkiyatlarına gemi taşımacılığı ile de destek olmayı başarmıştır.

Türkiyenin en büyük ticaret ortağı olan başta Almanya olmak üzere, Kıta Avrupası ülkelerine, sahip olduğu uluslararası çözüm ortakları ile birlikte kurduğu kara köprüsü ve dağıtım ağı ile kapıdan kapıya hizmeti Türk ihracat ve ithalatçısının hizmetine sunmuş, kalite ve güven anlayışlarını verdiği servislerin yüksek standardı ile değiştirmiş, ciddi - güvenilir Türk Nakliye sektörünün yurdumuz ve batıda tanınıp saygı ile kabul edilmesini sağlamıştır.

Bugün Türksped 43 yıllık tecrübesi ve ödün vermediği " önce müşteri memnuniyeti" ilkesi ile geliştirdiği modern lojistik çözümleri, profesyonel yönetimi ve yetkin, tecrübeli personel altyapısı ile müşterilerinin saygın ve güvenilir iş ortağı olmaya devam ediyor.

Trustworty + Speed = Türksped